Monthly Archives Marzec 2018

II Regionalne Forum Doradztwa Zawodowego i Dzień Otwarty!

plakat_II_forum-page-001

Zapraszamy w dniach 13 i 14 kwietnia na II Regionalne Forum Doradztwa Zawodowego do budynku ZDZ Katowice! Technikum nr 8 w tych dniach zaprasza na warsztaty związane z naszymi kierunkami kształcenia. Zachęcamy do zapisów na zajęcia na stronie www.metis.pl.

14 kwietnia w sobotę, zapraszamy na Dzień Otwarty Szkoły!

W godzinach 9:00 – 12:00 będzie można zwiedzić specjalistyczne pracownie zawodowe i przedmiotowe, porozmawiać z uczniami i nauczycielami.

plakat_II_forum-page-001

Czytaj więcej

Egzaminy zawodowe – poprawki!!!

egzamin1

Ważna informacja dla uczniów i absolwentów którzy nie zdali egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w sesji styczeń/luty!

Do 30 marca można składać deklaracje o przystąpienie po raz kolejny do w/w egzaminu w sesji czerwiec/lipiec. Należy w sekretariacie złożyć deklarację:

DEKLARACJA PRZYSTĄPIENIA DO EGZAMINU

Na stronie OKE JAWORZNO zamieszczone są również informacje i wzory wniosków o wgląd do pracy egzaminacyjnej oraz o przeliczenie punktów:

Wgląd do prac

Czytaj więcej

Misja Jajo 2018

Slajd1

Czytaj więcej

Obchody upamiętniające Żołnierzy Wyklętych

IMG-20180302-WA0024
Uczniowie mundurowi Technikum nr 8 uczestniczyli w miejskich obchodach upamiętniających Żołnierzy Wyklętych. W piątek, 2 marca uczestniczyliśmy w koncercie Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego pt. „O wolną Polskę”.
Była to muzyczna wędrówka przez historię zmagań o wolną Polskę. W repertuarze były nie tylko akcenty walk o odzyskanie niepodległości, ale także późniejsze losy naszej Ojczyzny.

Czytaj więcej