Monthly Archives Październik 2019

Code Week 2019

Dziękujemy wszystkim uczestnikom TYGODNIA KODOWANIA za uczestnictwo w zajęciach pozalekcyjnych „Programowanie ze Scottie Go”. Polska zdobyła drugie miejsce w liczbie zorganizowanych wydarzeń w ramach CODE WEEK 2019. Uczniowie naszej szkoły również przyczynili się do tego sukcesu uczestnicząc w jednym z 15299 wydarzeń odbywających się w Polsce.

certyfikat Code Week

Czytaj więcej

Zamówienie Publiczne – „Prace konserwatorskie w zabytkowych obiektach oświatowych”

OGŁOSZENIE
O ZAMÓWIENIU

w przetargu przeprowadzanym zgodnie z przepisami art. 70 1 – 70 5 ustawy Kodeks cywilny z wyłączeniem stosowania ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych w oparciu o art. 4 ust. 8
(Dz. U. z 2018 r., poz. 1986)

na zadanie pn.: „Prace konserwatorskie w zabytkowych obiektach oświatowych”
Termin realizacji zamówienia: 07.11.2019 r. — 20.12.2019 r.
Termin składania ofert: do 4.11.2019 g.10:00

Zamówienie Publiczne – Ogłoszenie

OGŁOSZENIE

Informuję, że w postępowaniu o zamówienie publiczne w trybie przetargu przeprowadzonym zgodnie z przepisami art. 70 1 — 705 ustawy Kodeks Cywilny z wyłączeniem stosowania ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r.

Prawo zamówień publicznych w oparciu o art. 4 ust. 8 na:

Prace k...

Czytaj więcej

WYNIKI WYBORÓW DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Wyniki

Czytaj więcej

Wybory do Samorządu Uczniowskiego 2019

Kopia Wybory do samorządu uczniowskiego (1)

Czytaj więcej

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

24 października w czytelni odbędą się wybory do Samorządu Uczniowskiego Technikum nr 8. Uczniowie mogą zgłaszać swoją kandydaturę do dnia 22.10.19 p. Beacie Maciej – opiekunowi Samorządu Uczniowskiego. Jutro rozpoczynamy kampanię. Plakaty wyborcze można umieszczać na ścianach korytarzy lub w gablotach.
Wybory do samorządu uczniowskiego 2

Czytaj więcej

Code Week 2019

Code week (1)

Czytaj więcej

Ślubowanie klas pierwszych

W piątek 11 października odbyło się uroczyste ślubowanie klas 1 Technikum nr 8. Uroczystość połączona z Dniem Patrona Szkoły była okazją do przypomnienia sobie sylwetek bohaterskich Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku.Uczniowie ślubowali na sztandar szkoły i stali się tym samym pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły!

Gratulujemy. Zdjęcia poniżej:

Czytaj więcej

Obóz klas mundurowych

Zakończył się właśnie obóz wojskowy klas 2 a w ubiegłym tygodniu klas 1. W Siamoszycach spędzaliśmy czas na różnorodnych zajęciach sprawnościowych i surwiwalowych. Były marsze z użyciem map wojskowych, budowanie schronień, techniki rozpalania ogniska, przygotowanie posiłku w trudnych warunkach, wspinaczka po skałach, przetrwanie na pustyni błędowskiej.

Czytaj więcej