Monthly Archives Październik 2019

Code Week 2019

Dziękujemy wszystkim uczestnikom TYGODNIA KODOWANIA za uczestnictwo w zajęciach pozalekcyjnych „Programowanie ze Scottie Go”. Polska zdobyła drugie miejsce w liczbie zorganizowanych wydarzeń w ramach CODE WEEK 2019. Uczniowie naszej szkoły również przyczynili się do tego sukcesu uczestnicząc w jednym z 15299 wydarzeń odbywających się w Polsce.

certyfikat Code Week

Czytaj więcej

Zamówienie Publiczne – „Prace konserwatorskie w zabytkowych obiektach oświatowych”

OGŁOSZENIE
O ZAMÓWIENIU

w przetargu przeprowadzanym zgodnie z przepisami art. 70 1 – 70 5 ustawy Kodeks cywilny z wyłączeniem stosowania ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych w oparciu o art. 4 ust. 8
(Dz. U. z 2018 r., poz. 1986)

na zadanie pn.: „Prace konserwatorskie w zabytkowych obiektach oświatowych”
Termin realizacji zamówienia: 07.11.2019 r. — 20.12.2019 r.
Termin składania ofert: do 4.11.2019 g.10:00

Zamówienie Publiczne – Ogłoszenie

Czytaj więcej

WYNIKI WYBORÓW DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Wyniki

Czytaj więcej

Wybory do Samorządu Uczniowskiego 2019

Kopia Wybory do samorządu uczniowskiego (1)

Czytaj więcej

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

24 października w czytelni odbędą się wybory do Samorządu Uczniowskiego Technikum nr 8. Uczniowie mogą zgłaszać swoją kandydaturę do dnia 22.10.19 p. Beacie Maciej – opiekunowi Samorządu Uczniowskiego. Jutro rozpoczynamy kampanię. Plakaty wyborcze można umieszczać na ścianach korytarzy lub w gablotach.
Wybory do samorządu uczniowskiego 2

Czytaj więcej

Code Week 2019

Code week (1)

Czytaj więcej

Ślubowanie klas pierwszych

W piątek 11 października odbyło się uroczyste ślubowanie klas 1 Technikum nr 8. Uroczystość połączona z Dniem Patrona Szkoły była okazją do przypomnienia sobie sylwetek bohaterskich Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku.Uczniowie ślubowali na sztandar szkoły i stali się tym samym pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły!

Gratulujemy. Zdjęcia poniżej:

Czytaj więcej

Obóz klas mundurowych

Zakończył się właśnie obóz wojskowy klas 2 a w ubiegłym tygodniu klas 1. W Siamoszycach spędzaliśmy czas na różnorodnych zajęciach sprawnościowych i surwiwalowych. Były marsze z użyciem map wojskowych, budowanie schronień, techniki rozpalania ogniska, przygotowanie posiłku w trudnych warunkach, wspinaczka po skałach, przetrwanie na pustyni błędowskiej.

Czytaj więcej