Monthly Archives Listopad 2019

Czytaj więcej

Za nami nocny maraton filmowy i gier – zarówno planszowych jak i turnieju CS! W środku nocy Szkoła tętniła życiem! Duże podziękowania dla opiekunów – Pani Kołodziej, Maciej, Jacek i Kassner oraz dla Pana Knetki który czuwa w pracowni informatycznej!

Czytaj więcej

Warsztaty chemiczne

22 listopada klasy pierwsze uczestniczyły w zajęciach laboratoryjnych z chemii w Pałacu Młodzieży w Katowicach. Jak co roku największe emocje wzbudziła próba Tollensa. Dziękujemy za przeprowadzenie warsztatów p. Justynie Nowak-Wieszyńskiej.

Czytaj więcej

Legiony to Żołnierska Nuta

Sukces naszych uczniów👏🥈📚🇵🇱
W piątek, 15 listopada, Aleksander z 4a i Oliwia z 2a zajęli II miejsce w finale XXII Wojewódzkiego Konkursu Historycznego „LEGIONY TO ŻOŁNIERSKA NUTA”, który odbył się, jak co roku, w MDK nr 1 w Tychach. Serdecznie gratulujemy 👏 i życzymy dalszych sukcesów!

Czytaj więcej

Nocny Maraton w T8

Zapraszamy uczniów naszego technikum do udziału w Nocnym Maratonie. Zgody na udział w imprezie możecie otrzymać w bibliotece szkolnej. Maraton rozpoczynamy w piątek 22 listopada o godz.19. Koniec w sobotę o godz. 7.00.

Czytaj więcej

Święto Niepodległości!

Bo jak nie my to kto?
Coroczną tradycję i zaszczytny obowiązek uczestniczenia w obchodach Święta Niepodległości spełniliśmy godnie i licznie nie wiele ustępując umiejętnościami żołnierzom i funkcjonariuszom innych służb uczestniczących w uroczystościach.

Czytaj więcej